Informace o nás

Hlavní činnosti naší firmy jsou dodávky, montáže a rekonstrukce

ústředního vytápění (teplovodní, parní, horkovodní, podlahové, atd.):
kotle na všechny druhy paliv, kondenzační kotle, solární systémy (na ohřev teplé vody, bazénů a přitápění), kotle a krby na biomasu, tepelná čerpadla,  výměníkové stanice (parní, horkovodní, teplovodní, atd.), komínová technika, větrání kotelen, rozvody otopných soustav a jejich ochrana, rozvody předizolovaných trubek ISOPLUS a Logstor pro bezkanálové rozvody, systémy stěnového a podlahového vytápění, podlahové konvektory, otopná tělesa a jejich připojení, pojistné a zabezpečovací zařízení, elektrické vytápění, regulační prvky, prostorové termostaty, čerpací technika, . . .

zdravotní technika: vodovod, kanalizace, plyn
vnitřní rozvody pitné a teplé užitkové vody (ocelové, plastové a měděné), vnitřní rozvody plynu, výstavba kanalizačních sítí a přípojek, ochrana rozvodů, přípojky domovní a průmyslové, zásobníkové ohřívače TV, průtokové ohřívače, odpadní systémy, zařizovací předměty, armatury, čerpací technika, . . .

stavební práce: zemní práce, speciální, pomocné a přípravné práce, stavební úpravy, demoliční práce, . . .

systém protipožární ochrany HILTI: protipožární prostupy potrubních rozvodů, kabelů, . . .   

a mnoho dalších služeb 

Jako dodavatele materiálu využíváme velkoobchodní sítě osvědčených partnerů, kteří jsou schopni pružně reagovat na naše požadavky. Na výše uvedené práce má společnost Techmont spol. s r.o. veškerá nezbytná osvědčení a živnostenské listy, které spolu se zkušenými pracovníky tvoří jeden z dalších dobrých důvodů proč je právě Techmont pro Vás tou správnou volbou.
 

 

TECHMONT spol. s r.o.

Dražkovice 58
533 33 Pardubice
Ing. Kateřina Brandová, jednatelka
+420 604 923 846
brandova@techmont.cz

IČO 42937051
DIČ CZ42937051
Vytvořeno službou Webnode